Vip verkoop Bellevue Goese Diep!

Bellevue Goese Diep is het allerlaatste deel van de nieuwbouwwijk Goese Diep. Met deze laatste ontwikkeling nadert Goese Diep zijn voltooiing. Aan de zwaaikom van het aanwezige water is een echte kade gerealiseerd waar u prachtig aan het water kunt wonen.

VIP verkoop
Op 14 september a.s. gaat de exclusieve verkoop van 12 statige herenhuizen aan de kade, 28 appartementen en 5 luxe penthouses van start. Wanneer u zich vandaag aanmeldt voor deze VIP verkoop kunt u als één van de eersten uw keuze aan ons kenbaar maken.

U bent van harte welkom tussen 19:00 - 21:00 uur op de projectlocatie (op de kruising van de Ketelkade en de Goese Dieplaan).

 

Ontvang als eerste de brochure en prijslijst
Tijdens de VIP-verkoop geven de makelaars van Stad & Zeeland NVM Makelaars en projectontwikkelaars van AM u een zo compleet mogelijk beeld van de beschikbare woningen van Bellevue Goese Diep en de inschrijvingsprocedure.

Daarnaast heeft u de mogelijkheid vrijblijvend een quickscan uit te voeren via de Bruine Hypotheken zodat uw financiële mogelijkheden duidelijk in kaart worden gebracht. Ook informeren Bouwgroep Peters en Raab Karcher u over de materialen welke tijdens de bouw gebruikt gaan worden en staan voor u klaar om uw (technische) vragen te beantwoorden.

Onder het genot van een kopje koffie of thee heeft u alle gelegenheid om uw woonvragen te stellen aan team Bellevue Goese Diep. Wij ontmoeten u graag!

Meld u aan voor de VIP verkoop

  • 12 herenhuizen | 123 - 203 m2
  • 28 appartementen | 82 - 147 m2
  • 5 penthouses | 126 - 175 m2
  • Alle herenhuizen, appartementen en penthouses hebben een prachtig uitzicht over het water
  • Prijzen vanaf € 450.000,- vrij op naam
  • Maak tijdens de VIP verkoop als eerste uw keuze op een bouwnummer kenbaar
vers van de pers

Gerelateerde Nieuwsberichten

GEZOCHT: (Financieel) administratief medewerker m/v

GEZOCHT: (Financieel) administratief medewerker m/v

Voor ons kantoor zijn wij per direct op zoek naar een nieuwe gemotiveerde collega die onze organisatie komt versterken. Ben jij iemand die makkelijk contact maakt met klanten en snapt dat de klant centraal staat? Ben jij iemand die passie heeft voor de woningmarkt en vastgoed? Vind jij het daarnaast leuk om verantwoordelijk te zijn voor vele administratieve taken binnen onze bedrijven. Dan ben jij de duizendpoot die wij zoeken.

GEZOCHT: Enthousiaste en actieve (kandidaat) makelaar (m/v)

GEZOCHT: Enthousiaste en actieve (kandidaat) makelaar (m/v)

Wij zoeken een nieuwe, bij voorkeur, fulltime collega! Ben jij een enthousiast verkooptalent dat ons dreamteam komt versterken? Wij zijn op zoek naar een gepassioneerde (kandidaat) makelaar. Je bent proactief, commercieel en flexibel ingesteld en je vindt het een uitdaging om werkzaamheden uit te voeren voor Stad & Zeeland en ons recreatielabel A-Leisure Recreatiemakelaars.

De verkoop van Hof van Groenedaal is officieel van start gegaan.

De verkoop van Hof van Groenedaal is officieel van start gegaan.

U kunt zich exclusief inschrijven tot en met 10 november a.s. — de eerste inschrijvingen zijn inmiddels al binnen.

Contactgegevens

0113 - 21 11 47 0113 - 21 11 47 info@stadenzeeland.nl

Openingstijden

Maandag 09:00 - 17:30
Dinsdag 09:00 - 17:30
Woensdag 09:00 - 17:30
Donderdag 09:00 - 17:30
Vrijdag 09:00 - 17:30
Zaterdag Op afspraak
Zondag Op afspraak

Volg ons

Facebook Instagram LinkedIn