Vip verkoop Bellevue Goese Diep!
Bellevue Goese Diep is het allerlaatste deel van de nieuwbouwwijk Goese Diep. Met deze laatste ontwikkeling nadert Goese Diep zijn voltooiing. Aan de zwaaikom van het aanwezige water is een echte kade gerealiseerd waar u prachtig aan het water kunt wonen.
VIP verkoop
Op 14 september a.s. gaat de exclusieve verkoop van 12 statige herenhuizen aan de kade, 28 appartementen en 5 luxe penthouses van start. Wanneer u zich vandaag aanmeldt voor deze VIP verkoop kunt u als één van de eersten uw keuze aan ons kenbaar maken.
U bent van harte welkom tussen 19:00 - 21:00 uur op de projectlocatie (op de kruising van de Ketelkade en de Goese Dieplaan).
Ontvang als eerste de brochure en prijslijst
Tijdens de VIP-verkoop geven de makelaars van Stad & Zeeland NVM Makelaars en projectontwikkelaars van AM u een zo compleet mogelijk beeld van de beschikbare woningen van Bellevue Goese Diep en de inschrijvingsprocedure.
Daarnaast heeft u de mogelijkheid vrijblijvend een quickscan uit te voeren via de Bruine Hypotheken zodat uw financiële mogelijkheden duidelijk in kaart worden gebracht. Ook informeren Bouwgroep Peters en Raab Karcher u over de materialen welke tijdens de bouw gebruikt gaan worden en staan voor u klaar om uw (technische) vragen te beantwoorden.
Onder het genot van een kopje koffie of thee heeft u alle gelegenheid om uw woonvragen te stellen aan team Bellevue Goese Diep. Wij ontmoeten u graag!
Meld u aan voor de VIP verkoop
- 12 herenhuizen | 123 - 203 m2
- 28 appartementen | 82 - 147 m2
- 5 penthouses | 126 - 175 m2
- Alle herenhuizen, appartementen en penthouses hebben een prachtig uitzicht over het water
- Prijzen vanaf € 450.000,- vrij op naam
- Maak tijdens de VIP verkoop als eerste uw keuze op een bouwnummer kenbaar
Gerelateerde Nieuwsberichten
NVM Open Huizen Dag zaterdag 28 maart 2026!
Op zaterdag 28 maart a.s. is het weer zover: de NVM Open Huizen Dag. Deze dag biedt alle woningzoekers de unieke gelegenheid om zonder afspraak meerdere woningen te bezoeken. Bent u op zoek naar een nieuwe woning of wilt u zich oriënteren op de huizenmarkt? Dan is dit de perfecte kans!
Grote belangstelling voor Dorpserf Aagtekerke
De start verkoop van nieuwbouwproject Dorpserf Aagtekerke is met veel enthousiasme ontvangen. De belangstelling bleek groot: afgelopen vrijdag heeft de toewijzing plaatsgevonden en alle bouwnummers zijn inmiddels toegewezen.
STADSTOUR | Ontdek de locatie van De Zuidsingel en het historische Middelburg!
Zelf ervaren hoe heerlijk u woont en geniet in De Zuidsingel? Ga op zaterdag 31 januari 2026 mee op avontuur en ontdek Middelburg met een stadsgids!