NVM Open Huizen Dag zaterdag 3 oktober a.s.
Op zaterdag 3 oktober a.s. is het weer zover: de NVM Open Huizen Dag. Deze dag biedt alle woningzoekers de unieke gelegenheid om zonder afspraak meerdere woningen te bezoeken. Bent u op zoek naar een nieuwe woning of wilt u zich oriënteren op de huizenmarkt? Dan is dit de perfecte kans!
Wat kunt u verwachten?
- Bezoek onze deelnemende woningen van 11.00 tot 15.00 uur, via deze link bekijkt u onze deelnemende woningen
- Bekijk de appartmenten en penthouses Bellevue Goese Diep in Goes van 11.00 tot 13.00 uur, meer info over het project via deze link
- Bekijk de appartementen De Heeren van Essen in Middelburg van 13.00 tot 15.00 uur, meer info over het project via deze link
Of u nog wilt oriënteren door meerdere deelnemende woningen te bekijken, een bezoek op locatie van nieuwbouwproject, een waardebepaling van uw woning of antwoord op al uw woonvragen. Tijdens de NVM Open Huizen dag kunt u vrijblijvend, zonder verplichtingen rondkijken en vragen stellen. Maak vooral gebruik van deze mooi kans!
Heeft u vooraf al vragen? Stel ze gerust via info@stadenzeeland.nl of bel/ Whatsapp via 0113 - 21 11 47.
Gerelateerde Nieuwsberichten
Uw woning optimaal in beeld én tijdelijk € 250,- voordeel
Uw woning professioneel presenteren én tijdelijk € 250,- voordeel ontvangen? Ontdek wat er verandert bij funda, wat ons complete startpakket inhoudt en hoe wij u helpen uw woning optimaal in beeld te brengen.
Ook dit jaar zijn wij weer trotse sponsor van VV Kloetinge!
Tijdens de presentatie mochten Ruben en Jacco het nieuwe shirt, met ons logo prominent op de voorkant, in ontvangst nemen. Een mooi moment en wij zijn trots op deze samenwerking!
Bouw gestart De Zuidsingel Middelburg
De bouw van De Zuidsingel is officieel gestart! Op deze prachtige plek in het hartje van het historische centrum van Middelburg worden appartementen, penthouses en herenhuizen gebouwd!